۱۳۹۹/۰۶/۰۱

بازدید فرمانداراز حوزه های آزمون کنکورسراسری شهرستان شیروان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیروان،فرماندار و امام جمعه شیروان به اتفاق جانشین سپاه با همراهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان از روند برگزاری آزمون کنکور سراسری سال 99 در حوزه های این شهرستان بازدید نمودند.

فرماندار شیروان در آیین از حوزه های رشته علوم انسانی و علوم ریاضی بازدید کرد و با قدردانی از تلاش‌ها و فعالیت‌های دست‌اندرکاران برگزاری این آزمون، اظهار امیدواری کرد که آزمون سراسری در سایر گروه‌ها نیز به خوبی و در آرامش کامل برای داوطلبان برگزار شود.

امین رضا مرآتی در سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان شرکت کننده در کنکور امسال اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان و مسئولان برگزاری کنکور سراسری در شیروان شرایط لازم برای برگزاری مطلوب کنکور فراهم شده و مشکل خاصی در فضای امتحانی مشاهده نشد.

وی در ادامه با بیان اینکه1339 داوطلب پسر و 2050 داوطلب دختر در گروه‌های علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر از شهرستان شیروان در کنکور سراسری شرکت کرده اند، افزود: با توجه به استعداد و توانمندی بالای دانش آموزان شهرستان انتظار داریم تا درصد قابل توجهی از داوطلبان با رتبه های خوب در دانشگاههای دولتی پذیرفته شوند


منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۲۹۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی