اعمال محدویت های شدید ویژه شب یلدا از ساعت ۱۸ امروز
مدیرکل بازرسی استانداری:
اعمال محدویت های شدید ویژه شب یلدا از ساعت ۱۸ امروز
مدیر کل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری خراسان شمالی از اعمال محدودیت های جدید کرونایی ویژه شب یلدا در استان بر اساس دستور و ابلاغ ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، مهدی کرامتی با بیان این خبر افزود: از ساعت ١٨ امروز کلیه فعالیت های مشاغل گروه های مختلف به غیر از گروه یک ممنوع است.
کرامتی منع تردد خودروهای شخصی را از ساعت ٢٠ تا ۴ صبح اعلام کرد و گفت: این محدودیت امروز و فردا اعمال می شود و تیم بازرسی و نظارت شهرستان ها به صورت ویژه بر رعایت محدودیت ها نظارت و در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعمال محدودیت خواهند داشت.
مدیرکل بازرسی استانداری محدودیت های جدید را ویژه شب یلدا عنوان کرد و گفت: این محدودیت ها فارغ از طیف بندی رنگ شهرها می باشد و در کلیه شهرها اعمال می شود.
مهدی کرامتی برقراری محدودیت های قبلی متناسب با رنگ وضعیت ابتلا را همچنان برقرار دانست و افزود: از همراهی مردم و اصناف برای اعمال محدودیت های کرونایی از ابتدای آذر ماه قدردانی می کنیم و بار دیگر از مردم استان خواستاریم با عدم تجمع و برگزاری دورهمی اینگونه قدردان زحمات کادر درمان باشیم.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۷۷

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی