شهرداری بجنورد مالکیت ۴۲ هزارمتر مربع زمین را بازپس می‌گیرد
شهرداری بجنورد مالکیت ۴۲ هزارمتر مربع زمین را بازپس می‌گیرد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی گفت: مالکیت نزدیک به ٤٢ هزار متر مربع از زمین‌های مرکز استان در آینده نزدیک به شهرداری بجنورد بازمی‌گردد.


مهدی کرامتی روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در رسیدگی به اختلاف شهرداری مرکز استان با یکی از دستگاه های اجرایی، حق به شهرداری داده شد و بر این اساس زمین مورد اختلاف به ارزش حدود ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به این نهاد بازپس داده می شود.

وی تصریح کرد: شهرداری بجنورد با یکی از ادارات کل استان در خصوص چگونگی برداشت از قانون و نحوه بهره برداری از قانون خاص در اخذ سند برای حدود ٤٢ هزار متر مربع از زمین های پلاک موسوم به معصوم زاده دچار اختلاف بود.

کرامتی گفت: در این زمینه پس از اخذ مستندات طرفین و بررسی جامع در چندین جلسه، مکاتبه ای با معاونت حقوقی ریاست جمهوری انجام شد که در نهایت رای به نفع شهرداری ابلاغ شد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون با ابلاغ این نظریه که توسط این اداره کل به طرفین و سایر ذینفعان ابلاغ شد، شهرداری بجنورد باید پیگیری های مربوط به ابطال و انتقال سند به نام شهرداری بجنورد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی اظهار داشت: در چهارچوب آیین نامه چگونگی رفع اختلافات دستگاه‌های اجرایی، جلسات رفع اختلاف با مسوولیت این اداره کل برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
منبع اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۲۲۶

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی