۱۳۹۴/۱۰/۲۱

اسفراین مقصد هفتمین سفر شهرستانی استاندار خراسان‌شمالی

مدیرکل مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری از هفتمین سفر شهرستانی استاندار خراسان شمالی به هفتمین شهرستان استان در چهارشنبه همین هفته خبر داد و برنامه های این سفر استاندار  را اعلام کرد.
کرامتی اظهار کرد: هفتمین سفر شهرستانی استاندار به شهرستان اسفراین در روز چهارشنبه بیست و سوم دی ماه انجام می‌شود، این سفر یک روزه باهدف بررسی مسائل و مشکلات مردم این شهرستان انجام خواهد شد.
 وی افزود: پس از ورود استاندار و انجام مراسم استقبال و ادای احترام به مقام شهدای شهرستان با حضور در گلزار شهدا، نشستی با حضور روسای شوراهای اسلامی شهر وروستا، دهیاران وشهرداران برگزار می شود.
 وی تصریح کرد: پس از پایان این نشست، استاندار با حضور در فرمانداری مسائل و مشکلات مردم شهرستان اسفراین با دستگاه های اجرایی را بررسی و دستورات لازم را صادر می کنند.
 کرامتی برگزاری نشست تخصصی مدیران استانی و شهرستانی در قالب جلسه کمیته برنامه ریزی با حضور استاندار در محل فرمانداری و دیدار با خانواده معظم شهدا را از دیگر برنامه های نماینده عالی دولت در خراسان شمالی به شهرستان اسفراین عنوان کرد.
 گفتنی است پیش از این ،سفر استاندار به شهرستان‌های فاروج، گرمه، جاجرم ، مانه و سملقان، راز و جرگلان و شیروان انجام شده است.


منبع : اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۸۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده